OutSystems
flow-image

Jak przyspieszyć tworzenie doskonałych doświadczeń cyfrowych przy niskim udziale kodowania

Ten zasób został opublikowany przez OutSystems

W wielu branżach bardziej zwinni i elastyczni konkurenci depczą po piętach korporacyjnym gigantom. Polem bitwy jest doświadczenie klienta. Do wyboru jest broń o charakterze cyfrowym. Tempo innowacji jest nieustanne.Innowacje cyfrowe są notorycznie trudne i niestety, jeśli masz tysiące lub miliony klientów, o których zadowolenie musisz dbać, prawdopodobnie masz kilka innych rzeczy, które przeszkadzają Ci w zachwycaniu ich „błyszczącymi“ nowymi doświadczeniami cyfrowymi. Przeszkody te stanowią otwarte drzwi dla firm korzystających z bieżących zawirowań rynku i rozwijających się w dziedzinie technologii cyfrowych oraz nowych przedsiębiorstw, które nie są obciążone taką złożonością.Wiele można się nauczyć z pięciu studiów przypadku przedstawionych w tej książce — pokazują one, że w wyścigu o serca i umysły klientów, adopcja modelu niskiego udziału kodowania może być kluczem do wyprzedzenia konkurencji. Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Oprogramowanie marketingowe, Strategia marketingowa, Marketing cyfrowy, Automatyzacja marketingu, Content Marketing, Marketing przychodzący, Technologia marketingowa, B2B, Innowacja marketingowa, Współpraca, Adaptacja, Technologia, Nowoczesny marketing, Segmentacja