Bynder
flow-image

Zarządzanie zasobami cyfrowymi a Dropbox, Box i WeTransfer

Ten zasób został opublikowany przez Bynder

Organizacje rzadko działają w sposób, do którego da się w pełni dostosować rozwiązania jednofunkcyjne, a zespoły zwykle pracują lepiej w środowiskach scentralizowanych, które sprzyjają współpracy. Jeśli chodzi o media cyfrowe, niektóre platformy mogą być wykorzystywane do archiwizacji, inne do przesyłania danych, ale platforma DAM to miejsce, w którym treść naprawdę żyje. Jest to jedno miejsce, w którym zasoby cyfrowe (treści lub media) są tworzone, zarządzane i przechowywane. Jeśli jesteście zespołem, który musi tworzyć, zarządzać i przechowywać treści w dynamiczny sposób, DAM jest kierunkiem wartym rozważenia.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Analiza marketingowa, Strategia marketingowa, Analityka klienta, Relacja z klientem, Analityka konsumenta, Eksploracja danych, Marketing cyfrowy, Marketing internetowy, Marketing oparty na danych, Targetowanie, Reklama graficzna, Technologia marketingowa, B2B, Innowacja marketingowa, Współpraca, Adaptacja, Technologia, Nowoczesny marketing, Segmentacja