Braze
flow-image

E-mail marketing najlepszy w swojej klasie

Ten zasób został opublikowany przez Braze

Interakcje między konsumentami a markami coraz częściej odbywają się w wielu różnych punktach styku, na wielu kanałach i platformach online. Niniejszy oficjalny biuletyn informacyjny omawia kluczowe trendy wpływające na e-mail marketing, a także to, co czyni go wyjątkowym i skutecznym. Omówiono również, w jaki sposób możesz w pełni wykorzystać dane podczas konstruowania skutecznych komunikatów w całym cyklu życia klienta. Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej o firmie Braze i o tym, jak tworzymy kompleksowe programy e-mailingowe dla największych i najbardziej innowacyjnych marek na świecie.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Marketing e-mailowy, Kampanie e-mailowe, Dane klienta, Strategia marketingowa, Relacja z klientem, Targetowanie, Automatyzacja marketingu, B2B, Technologia, Segmentacja