Act-On
flow-image

Czynnik ludzki w ROI automatyzacji marketingu

Ten zasób został opublikowany przez Act-On

Potencjalny wpływ oprogramowania do automatyzacji marketingu na działalność firmy jest ogromny. W rzeczywistości 80% firm, które wdrożyły automatyzację marketingu, odnotowuje wzrost liczby leadów, a 77% wzrost liczby konwersji na klientów kupujących. Wiele osób nie dostrzega jednak tego, co tak naprawdę trzeba zrobić za kulisami, aby osiągnąć takie liczby i pozytywny wskaźnik ROI w wyniku automatyzacji marketingu. Podsumowując, czerpanie korzyści z automatyzacji marketingu nie polega tylko na znalezieniu odpowiedniego narzędzia programowego. Zdecydowanie ważniejsi są ludzie obsługujący te narzędzia. Czytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz teraz

box-icon-download

*wymagane pola

Musisz wyrazić zgodą na warunki

Żądając udostępnienia tego zasobu, akceptujesz nasze warunki użytkowania serwisu. Wszystkie dane są chronione naszą Polityką prywatności. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać na adres dataprotection@itcorporate. com.

Powiązane kategorie Oprogramowanie marketingowe, Strategia marketingowa, Marketing cyfrowy, Automatyzacja marketingu, Content Marketing, Marketing przychodzący